Kurumsal

Kurumsal

HAKKIMIZDA

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

TEKNOTURK Bilgi İşlem'i seçen her müşteri ömür boyu TEKNOTURK ailesinin bir üyesi olarak kalır.

Samsun'da bulunan ofisinde haftanın her günü verilen eğitimler ve telefon desteği ile sorunlara yardımcı olunur ve programı kullanan elemanlarının eğitimi sağlanır.

TEKNOTURK, müşteriye olan görev ve sorumluluklarının hiç sona ermediği prensibine sıkı sıkıya bağlıdır ve bu özelliği ile diğer bilgisayar şirketlerinden ayrılır. Gerek sağlanan hizmette, gerekse program kullanımı sırasında oluşabilecek sorunlarda TEKNOTURK problemlere acil çözüm getirmektedir.

TEKNOTURK MÜŞTERİ PORTFÖYÜ

TEKNOTURK;koşulsuz müşteri memnuniyetine verdiği önem, programlarının teknik üstünlüğü sayesinde zengin bir müşteri portföyüne sahiptir.

Ticari uygulama programlarına ihtiyaç duyabilecek tüm kesimlerden onlarca kullanıcı ETA’yı tercih etmenin ayrıcalığını yaşamaktadır.

Geniş bir yelpazenin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve ETA Programları’nın bu istekler doğrultusunda geliştirilmesi müşteri memnuniyetine verilen önemin bir göstergesidir. TEKNOTURK, müşterilerini ticari ortakları olduğu kadar dostları olarak da kabul eder ve bu dostluğun kalıcı olması için özen gösterir.

TEKNOTURK`ÜN ÜRÜN VE HİZMET YELPAZESİ

TEKNOTURK;ticari programlar konusunda teknik servis ile çözümler sunma çabasının bir parçası olarak yıllardır bilgisayar satış ,bakım-onarımdan ağ kurulumuna uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermektedir ve bu konuda araştırma-geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz Ne Diyor

2013 yılında Teknotürk Bilgi İşlem ile bir vesile çatısı altında yetkilisi Enes bey ile tanışma fırsatım oldu kendisi ile hasbihal ederken geçmişten bugüne yaşadığımız sorunları yapamadıklarımızı konuştuk ,Enes Beyin verdiği pratik cevaplar hızlı çözüm önerileri beni memnun etti ve biz bir an önce çalışmaya başlamamızı dile getirdik. Teknotürk ile çalışma başlattık.O gün bu gündür halen çalışmaya ve geliştirmeye devam ediyor ve bir çok projenin üstesinden geliyoruz, Enes bey ve ekibine teşekkür ederim.
Borel Tekno Elektrik A.Ş.-Gültekin TEMEL (Satın Alma Yönetmeni)
Işıklar Metal A.Ş.-Alparslan GÜDÜL (Firma Yetkilisi)
Işıklar Metal A.Ş.-Alparslan GÜDÜL (Firma Yetkilisi)
Yorum
Domak Pompa ve Makina San. A.Ş-Gülcan KESİM(Genel Müdür Yrd.)

Çözüm Ortaklarımız