Hizmetlerimiz

Bulut Yedekleme

Verilerinizi Önemsiyoruz..

Bulut Yedekleme

Bilgisayar sistemlerimizi, her ne kadar antivirüs, antispam vb. programlarla korusak bile, bu koruma yöntemleri günümüz teknolojisinde yetersiz kalabilmekte; bu da digital verinin daha etkin biçimde saklanması ve korunmasını gerektirmektedir. Bu tip durumlarda sistemin tekrar işler hale gelebilmesi, doğru zamanlama ile doğru şekilde alınmış bir yedeğe sahip olmakla mümkündür.

 

Özellikle e-dönüşüm süreci ile birlikte e-fatura, e-arşiv fatura ve e-defter dosyalarının saklanması da ayrıca önem arz etmektedir.

 

Bilgisayar kullanan kişi veya kurumlar farklı şekillerde yedek alır. «Fazladan alınan yedekten zarar gelmez» Ancak bilinmelidir ki, kontrol edilmeyen yedek, sağlıklı bir yedek değildir.

 

Mentor Yazılım olarak, veriyi kontrollü bir şekilde yedekleyecek yazılımımızı geliştirdik. Bu yazılımla yedekleriniz data merkezindeki sunucularımızda, yine farklı bir lokasyondaki diğer sunucularımızda ve bulut ortamında şifrelenerek saklanmaktadır.

Mentor Yedekleme Programında,

× Microsoft SQL kullanan tüm sistemlerin yedekleri alınmaktadır. Ayrıca kullanıcı tarafından belirlenen diğer önemli dosyaların da yedekleri alınır.

× Yedekler kendi sunucularımızda ve bulut ortamında saklanır. Talep edilmesi durumunda kullanıcının belirlediği harici disk, bilgisayar vb. ortamlara da otomatik veya manuel olarak yedek alınması mümkündür.

× Yedekleriniz sıkıştırılmış dosya şeklinde alınır ve AES-256 algoritması ile şifrelenir.

× Yedekler, program içerisinden yapılan zaman ayarlamalarıyla periyodik şekilde otomatik olarak alınır ve sisteme tanımlanan mail adresine rapor olarak iletilir. Rapor içeriğinde yedeklerin başarıyla alınıp alınmadığı bilgisi mevcuttur.

× İstenilen anda istenilen yerden https://yedek.mentoryazilim.com portalından kullanıcı adı ve şifreyle yedekler güvenli bir şekilde görüntülenebilir ve indirilebilir.

× Belgelerin istenmeyen nedenlerle silinmesi, bozulması, kaybolması veya değiştirilmesi riskleri Mentor Bulut Yedekleme Uygulaması ile ortadan kalkar.

Temiz Kod Yapısı Kullanışlı Arayüz

Artık Herşey Bulutta

  • Verilerinizi şansa bırakmayın
  • Bulut yedek artık yanınızda
  • Veri kaybına son

Tüm Cihazlara Uyumluluk

Mobil

  • Bulut yedeği cep telefonundan yönetebilirsiniz
  • Elinizin artında yedekleriniz artık güvende

Uygun Fiyat Seçenekleri

Cazip Fiyat Seçenekleri İle

  • Her bütçeye göre uygun fiyatlar
  • En iyi fiyat garantisi
  • Verilerinizi paradan daha çok önemsiyoruz