Hizmetlerimiz

Satış

Satış Prensibimiz

Türkiye’de her türlü teknoloji ürünlerini en uygun fiyatla müşterilerinin beğenisine sunmayı kendine ilke edinir ve bu amaç doğrultusunda çalışmalarına yön verir. Teknotürk Bilgi İşlem Türkiye’nin her yerine hizmet vermekte olup bilişim teknolojilerini, bilgisayar tüketim ürünlerini ve bağlantılı hizmet alanlarını internet ortamında geniş bir kitleye ulaştırmayı başarmıştır. Alt yapısını kullanışlı ve güvenli bir platform üzerine  inşa edenTeknotürk Bilgi İşlem en büyük özelliği kaliteli ürün ve uygun fiyatla piyasaya hitap etmesidir. Prensip olarak şeffaflığı ve iktisadi dengeyi göz önünde bulundurur.

 

Teknotürk Bilgi İşlem olarak geçmişten gelen tecrübelerimizle müşterilerimize en uygun ürünleri en zahmetsiz şekilde ulaştırmayı başarıyoruz. Samsun’dan tüm Türkiye’ye aynı kaliteyi aynı fiyatla ulaştırıyoruz. Geniş hizmet portföyümüz; Pc malzemeleri, notebook LCD, yazıcı sistemleri, elektronik cihazlar ve yazılımsal ürünleri içerir ve bilişimle ilgili her türlü gelişmeye müsait bir yapıya sahiptir.

 

2005 yılında bilişim sektörüne teknik servis ve ürün tedarikçisi olarak başlayan firmamız bugün interaktif ticarette önemli başarılar elde etmeye devam etmektedir. Hedefimiz hızlı büyüyen internet pazarında, güçlü rekabet şartlarını da göze alarak müşterilerimize her zaman yeni ürünler ve uygun fiyatlar sunabilmektir. Vizyon ve misyonumuz her zaman müşteri memnuniyetini zirveye taşımak olacak ve aynı hassasiyetle devam edecektir.

 

Satış

Kurumsal Satış

  • Firmanıza uygun çalışmanızı yapmadan doanım almayınız
  • Telefon destek hattımızdan yardım alarak uygun ürünlerinizi seçebilirsiniz
  • Tüm donanım satışlarında yanınızdayız

Oem Ürün Yelpazesi

Kurumsal Yapı

  • Ürün seçimini yaparken bir uzamana danışın
  • Ödemelerinizi gereksiz ürünlere yapıp paranızı çöpe atmayın

Uygun Fiyat Seçenekleri

En İyi Fiyat Seçenekleri

  • En uygun fiyatlarla yanınızdayız
  • Bize sormadan ürün almayınız