Hizmetlerimiz

ETA:SB

ETA:SB Small Business

ETA:SB

ETA:SB Small Business İle Hedeflerinize Ulaşma Zamanı

Yüksek hedeflerinize yüksek standartlar ile ulaşmanız için, benzersiz kullanım kolaylığı, kurulum, servis desteği ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle, en yeni teknolojik imkanlar ile geliştirdiğimiz başlangıç paketimiz ETA:SB Small Business iş hayatınızda en büyük yardımcınız olmaya hazır.

İlk adımı doğru atmak isteyen işletmeler için, ETA’nın yılların tecrübesini yansıttığı başlangıç paketi ETA:SB Small Business Paketi’nin öne çıkan özellikleri sayesinde işlerinizde kolaylığı yakalayacak, iş süreçlerinizi sipariş aşamasından tahsilat aşamasına kadar rahatlıkla takip edebileceksiniz. SQL Tabanlı, son teknolojiye uyumlu, pratik kullanım özelliklerine sahip kullanıcı dostu özel nitelikli modülleri ile hem kullanım kolaylığını yaşayacak hem de benzersiz ETA desteği ile tanışacaksınız.

İş hayatına yeni başlayanları ya da gelişmeyi hedefleyen işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla hazırlanan ETA:SB Small Business paketi, iş hayatınızda doğru adımlarla ilerleyebilmeniz ve hedeflediğiniz yüksek standartlara ulaşabilmeniz için yanınızda olacak.

Şimdi hedeflerine ulaşmak isteyen herkesi ETA kullanmaya davet ediyoruz.

Bir Bakışta ETA:SB

ETA:SB; İlk adımı doğru atmak isteyen işletmeler için, ETA’nın yılların tecrübesini yansıttığı başlangıç paketidir.

ETA:SB’nin öğrenmesi ve kullanımı son derece kolaydır. ETA, tüm ürünlerini “benzersiz” ve “kendine has üstün destek anlayışı” ile destekler.

ETA:SB ile işletmeler süreçlerini sipariş aşamasından başlatıp, tahsilat aşamasına kadar takip edebilirler. Parametrik ve esnek yapısı ile farklı sektördeki işletmelere çözümler sunar.

ETA:SB’nin modüler ve tam entegre yapısı ile tüm modüller arasında tam ve eş zamanlı entegrasyon mümkündür. Windows’un kullanım ve grafik standartları sayesinde görsel, alışılmış ETA fonksiyon tuşları, hem klavye hem Mouse ile de seri kullanım imkanı sağlar.

ETA:SB’de işletmenin yönetimsel güvenliği ön planda tutulmuştur. Sistem yönetimi modülü ile kullanıcı tanımı, şirket açma, devir gibi güvenliğin ön planda tutulduğu işlemler tek bir yerde toplanmıştır. ETA:SB ile işletmelerin verileri güvence altındadır. Sağlam ve güvenilir veri yapısı ile programlarımızda veri kaybı engellenmiştir.

ETA:SB’nin verilerine açık veritabanı platformu sayesinde Excel, Access vs. gibi programlara direkt bağlantı yapılabilir. Kullanıcıların bu programları kullanarak ek çözümler üretmeleri mümkündür.

ETA:SB ile çok sayıda şirket ile çalışmak mümkündür. Her şirket kendi içerisinde parametrik olarak ihtiyaca göre farklı şekilde tasarlanabilir. Birden fazla şirkette aynı anda da çalışılabilir.

ETA:SB gelişmiş raporlara sahiptir. Standart raporlara alan eklenip çıkarma, alan uzunluklarını ve kolon sıralarını belirleyebilme, istenilen alan ya da alanlara göre sıralama, raporların renk ve yazı tiplerini belirleme ve bu kriterleri kaydedip tekrar kullanabilme gibi birçok özellik mevcuttur. ETA:SB de alınan raporlar Excel, Word, PDF, HTML formatlarında kayıt edilebilir ve e-posta gönderilebilir.

ETA:SB de kart ve hareket arama/seçim pencerelerinde aramalar, pratik şekilde yapılabilir. İstenilen kayda ulaşmak kolaylaştırılmıştır. Kullanıcılar bu pencereleri istedikleri şekilde dizayn ederek alan ekleyip çıkarma, saha isimlerini değiştirme gibi işlemleri kendilerine özel yapabilirler.

GENEL ÖZELLİKLER

Güvenli
– Programı kullanan her kullanıcı için ayrı kart ve şifre tanımlayabilme
– Kart ve fiş bazında ilk kayıt eden ve düzeltme yapan kullanıcı bilgilerinin görülebilmesi ve raporlanabilmesi
– Şirket açma, silme ve devir işlemlerinin sistem yöneticisi menüsünden yapılabilmesi
– Özel ara yüz ile verilerin tekli veya toplu olarak yedeklenebilmesi

Pratik ve Esnek
– Parametrik yapı ile birden fazla sektör için çözümler üretebilme
– Modüler yapı ile aynı anda birden fazla modülde ve şirkette çalışabilme
– Kullanıcıya özel hızlı ulaşım menüleri tanımlayabilme
– Detay bilgi ekranları ile her türlü bilgiye programın her yerinden ulaşabilme
– Tüm modüllerde entegrasyon açıklamalarının esnek olarak tanımlanabilmesi ve istenilen alanların fiş açıklama satırlarına taşınabilmesi
– Benzersiz orta menü ile ekranlar arasında kaybolmadan kolay kullanım imkanı
– Klavye ve Mouse ile aynı anda pratik kullanım
– Kart ve hareket seçim pencerelerinde istenilen alanların eklenip kaldırılması ve ana pencereye bağlı diğer pencerelerin istenilen şekilde SQL komutları ile tanımlanarak açılabilmesi, kullanıcı ve şirket bazında tanımların saklanması
– Fiş tiplerine göre kullanıcı tanımlı evrak (seri) no takibi yapılabilmesi
– Rapor ve formların farklı formatlarda e-posta olarak gönderilebilmesi
– Tüm şirketlerin tek bir işlemle yılsonu devrinin yapılabilmesi
– SQL fonksiyonlarının kullanılabilmesi

Görsel
– Windows uyumlu, görsel kullanıcı ara yüzü
– Programdaki tüm görsel araçların renk ve yazı tipi karakterlerinin belirlenebilmesi
– Tüm raporların Excel, Word, Pdf, Html, Txt ve Rtf formatlarında alınabilmesi
– Farklı renk ve mesaj şablonları
– Raporlarda kullanıcıya özgü ayarlanabilir saha tanımları
– Rapor görüntülerinin karakter, renk olarak tasarlanabilmesi
– Doküman düzenleyici programı ile fatura, irsaliye, sipariş, tahsilat gibi matbu form dizaynlarının istenen sayıda yapılabilmesi

Temiz Kod Yapısı Kullanışlı Arayüz

ETA:Mobil

  • ETA:Mobil iOS – Android Uygulama Detayları
   Yönetim Analizi (Patron Raporları): ETA:Mobil iOS – Android uygulaması ile tek bir ekranda ETA’da yapılan işlemlere göre, firmanın durumunu ifade eden özet değerler görüntülenir. Bu özet değerlerin alt detaylarına da aynı bölümden ulaşılabilir. Bu değerler; firmanın Kasa Durumu, Banka Durumu, Satış ve Alış Faturaları, Alınan Siparişleri, pozisyonuna göre Çekleri ve Senetleridir.

Tüm Cihazlara Uyumluluk

ETA:Mobil iOS – Android

  • ETA:Mobil iOS – Android uygulaması, iOS ve Android işletim sistemlerinde ve ETA:SQL ve ETA:V.8-SQL Ticari Programları ile entegre çalışmak üzere tasarlandı.

  •  

   ETA:Mobil iOS – Android uygulaması, iOS İşletim sistemi ile çalışan iPad veya iPhone cihazları ve Android işletim sistemi çalışan tüm cihazlarda kullanılabilir.

Diğer Bir Çok Özellik

Artık Herşey Elinizin Altında

  • Root Takibi
  • Ürün Kataloğu oluşturma
  • Boyutlu (Renk/Beden) işlemler
  • Cari bazlı fiyatlar ile işlemler
  • Birden fazla şirkette çalışma imkanı
  • Cari Adres bilgilerine göre harita bilgisi ve konumlama
  • Kullanıcıya özel tanımlama ve yetkilendirme yapılır